stadia.gr/forum Forum Index stadia.gr/forum
Εδώ μιλάμε για τα πάντα. Από Καλατράβα μέχρι… Καλομοίρα!
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Ολυμπιακό Στάδιο - OAKA - Calatrava
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 255, 256, 257 ... 268, 269, 270  Next
 
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Γήπεδα ποδοσφαίρου
View previous topic :: View next topic  
Author Message
P.A.O.
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3545
Location: GATE 13 - SINCE 1966

PostPosted: Thu Jun 23, 2005 10:44 am    Post subject: Reply with quote

Ειμαι πικραμενος γιατι δεν θα παω αποψε στην Υπερειδικη του Ο.Α.Κ.Α. γιατι μου προκυψε ενα σοβαρο απροοπτο Evil or Very Mad
Το εισιτηριο μου το πουλησα σε ενα συναδελφο μου που χοροπηδαει απο χαρα Evil or Very Mad

Ατιμη ζωη ρε Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
apari
Senior Member
Senior Member


Joined: 07 Feb 2004
Posts: 646
Location: Athens-Zografou

PostPosted: Thu Jun 23, 2005 11:02 am    Post subject: Reply with quote

Εγώ πάλι φιλε PAO τελικά θα πάω... Razz
Εχω εισιτήριο για την Θ.34
Θα είμαι απο νωρίς στο ΟΑΚΑ οποτε αμα είναι κανείς σταδιάκιας εκεί γύρο και γουστάρει να πιουμε καμια μπύρα ... ευχαρίστως. Μερικοί έχετε το τηλ μου οπότε call if you ...dare. Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Pagouras
Senior Member
Senior Member


Joined: 11 Jan 2005
Posts: 528
Location: Γαλάτσι,Αθήνα(Άντε & λίγο Γιάννινα)

PostPosted: Thu Jun 23, 2005 12:17 pm    Post subject: Reply with quote

Πάρτε μαζί σας αυτό το σχεδιάγραμμα όσοι πάτε στο ΟΑΚΑ την Πέμπτη. (Το B! σημαίνει φρένα και το J! άλμα)
http://www.rally.gr/data/photo/19331.JPG


Επί τη ευκαιρία:

O δεκάλογος του σωστού θεατή στο ΟΑΚΑ!

1. Πηγαίνει νωρίς στο γήπεδο
2. Χρησιμοποιεί τα ΜΜΜ
3. Έχει πρόχειρο το εισιτήριο του για τον έλεγχο
4. Φοράει καπέλο, ίσως και αντηλιακή κρέμα
5. Παίρνει μαζί του βιντεοκάμερα και φωτογραφική μηχανή
6. Χειροκροτεί όλους τους αγωνιζόμενους
7. Δεν ξεχνάει τους Έλληνες, ας νιώσουν ότι βρίσκονται στην έδρα τους!
8. Τα ιστορικά θα είναι εκεί…
9. Δεν σηκώνεται από την θέση του, έχει και ο από πίσω δικαίωμα στο θέαμα
10. Καλή διασκέδαση!

Για όσους δεν προλάβατε, λοιπόν, να προμηθευτείτε το μαγικό χαρτάκι, η ΕΡΤ υπόσχεται την καλύτερη δυνατή κάλυψη. Η μετάδοση θα αρχίσει στις 20:00 και θα διαρκέσει μια ώρα, καλύπτοντας με αυτόν τον τρόπο τα, περίπου, 20 πρώτα ζευγάρια.

http://www.rally.gr/data/photo/19348.jpg

www.rally.gr
Back to top
View user's profile Send private message
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Thu Jun 23, 2005 12:22 pm    Post subject: Reply with quote

Πήγε κανείς να αγοράσει σήμερα εισητήρια από το ΟΑΚΑ ; Ξέρετε εαν πουλήθηκαν όλα ; Embarassed Embarassed Embarassed Evil or Very Mad Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
apari
Senior Member
Senior Member


Joined: 07 Feb 2004
Posts: 646
Location: Athens-Zografou

PostPosted: Thu Jun 23, 2005 12:50 pm    Post subject: Reply with quote

Πληρώ 8/10 απο τα κριτήρια του δεκάλογου... Very Happy
Απλα δεν θα παω με τα ΜΜΜ και δεν θα εχω αντιλιακό...θα αφήσω την προστασία μου απο τον ήλιο στο επίτευγμα και κ. Καλατράβα.... Very Happy
Α... δυστυχώς διαπύστωσα οτι το μπλουζάκι του stadia ... δεν μου κάνει πια Embarassed λόγο αύξησης μάζας (πάχυνα Razz ) αλλά και επειδή ο Admin δεν είχε βγάλει L. Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
siakabetis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 01 Oct 2004
Posts: 1426
Location: patras

PostPosted: Thu Jun 23, 2005 1:54 pm    Post subject: Reply with quote

μεχρι το πρωι ειχαν μεινει 5000 περιπου απουλητα εισητηρεια
αλλα μαλλον και αυτα θα εξαντληθουν
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
aristidis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1448
Location: Πουθενιστάν

PostPosted: Thu Jun 23, 2005 3:41 pm    Post subject: Reply with quote

Καλά ρε παιδιά, σήμερα βρήκε να είναι η υπερειδική και μάλιστα 8 η ώρα που θα πάω σε ένα πάρτυ; Confused Confused Confused Εγώ νόμιζα εντωμτξ ότι θα ήταν κανα... Αύγουστο!...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
wizard
Senior Member
Senior Member


Joined: 30 Apr 2004
Posts: 468
Location: Athens & UK

PostPosted: Thu Jun 23, 2005 9:35 pm    Post subject: Reply with quote

Πολύ ωραία η υπερειδική. Και εισπράξεις πάνω από 1εκ ευρώ!

Εxιt, ακόμα και με αυτή τη μικρή αναφορά στο εισητήριο, ετοιμάσου για νέα registrations και περισσότερη δουλειά Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vag3721
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 06 Feb 2005
Posts: 2392
Location: Naousa/Athens

PostPosted: Thu Jun 23, 2005 9:42 pm    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
profitis
Junior Member
Junior Member


Joined: 21 Aug 2004
Posts: 109

PostPosted: Thu Jun 23, 2005 10:39 pm    Post subject: Reply with quote

Παιδιά ήταν απλά ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ.

Ολα τα λεφτά το ΟΑΚΑ,σε αρκετά καλή κατάσταση.Στην είσοδο του συγκροτήματος γινότανε το χάος με τα φυλλάδια ειδικά κάτω αλλα η αγορά ήταν σε Normal κατάσταση με τις λίμνες γεμάτες νερό,τα συντριβάνια λειτουργούσανε όταν έφυγα κατα τις 20.00 και τα δέντρα είχανε ανοίξει και τα περισσότερα έχουνε μείνει ζωντανά.

Το θέαμα δεν περιγράφεται με λόγια.Ειδικά η μονομαζία των δύο παγκόσμιων πρωταθλητών(Ο Λεμπ-Σολσμπεργκ) ήταν απίστευτή.Υπαχει αύθονο φωταγραφικό υλικό το οποιό ευελπιστώ πως θα το ανεβάσω αύριο.Δυστηχώς έφυγα ακριβώς όταν είχαν ήδη βγει τα μισα πληρώματα(στις 20.00 περίπου) η κούραση καθως και το διάβασμα που περίμενε με ανάγκασαν να την κάνω(υπολογίστε και την μία ώρα διαδρομή ως το σπίτι μου)

Αυτά τα όλιγα... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Fri Jun 24, 2005 12:00 am    Post subject: Reply with quote

O ... Προφήτης λέει αλήθεια !! Πραγματικά ήταν φανταστικά. Κατάφερα να πάω και εγώ. Όποιος έμεινε μέχρι το τέλος που βγήκαν στη πίστα οι αντίκες Twisted Evil Twisted Evil Cool , χωρίς ABS και ηλεκτρονικά συστήματα υποβοήθησης, γνωρίζει ότι τουλάχιστον τα 10 από τα 20 Ευρώ που έδωσε για το εισητήριο ξεπληρώθηκαν. Τα άλλα 10 ξεπληρώθηκαν από τα σύγχρονα αυτοκίνητα Mr. Green .

Δεν μπορείτε να φανταστείτε τι γκαζοφονιάδες κατάκλεισαν την υπερειδική όταν μπήκαν οι αντίκες. Lancia, Opel, Porche, Seat, minicouper, ferrari και άλλα παλιά αυτοκίνητα περασμένων δεκαετιών έκαναν την εμφάνιση τους και το κοινό παραληρούσε με τις ανάποδες τιμονιές τους, τα μπαντιλίκια χωρίς όριο, τα στουκαρίσματα πάνω στα τσιμεντένια προστατευτικά Shocked Shocked Confused Razz Twisted Evil και άλλα απίστευτα ευτράπελα, όπως για παράδειγμα το γεγονός ότι μία αντίκα είχε πάρει σβάρνα στο προφυλακτήρα του ένα προστατευτικό γεμάτο με νερό και πότισε όλο το οδόστρωμα κάνοντας κανονικά το γύρο παρότι προηγουμένως είχε στουκάρει Laughing Laughing Laughing

Υ.Γ. Το Σ.Λούης έχει και προβλήματα: Όταν κατέβηκα στις τουαλέτες από το ανατολικό τόξο παρατήρησα δύο Νορβηγούς που είχαν κάνει την ανάγκη τους και αναζητούσαν σαπούνι και δεν υπήρχε. Αφού πλύναν τα χέρια τους αναζητούσαν στεγνωτικό μηχάνημα ή χαρτί αλλά μαντέψτε ... Embarassed Embarassed

Υ.Γ. Επίσης ένας από τους Νορβηγούς οδηγούς πλησίασε στις 12-14 θύρες για να πετάξει καπελάκια της Subaru και κοιτώντας μέσα στη τάφρο είδε πεταμένα σίδερα και καλώδια που μάλλον δεν είχαν που να αποθηκεύσουν ή απλά τα πέταξαν εκεί Embarassed Embarassed Embarassed

Γενικά πάντως ειδικά οι οδηγοί είχαν μείνει άναυδοι από το γεγονός ότι σε μία ειδική διαδρομή τους παρακολουθούσαν περίπου 65.000 ζευγάρια μάτια Cool Cool Razz
Back to top
View user's profile Send private message
siakabetis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 01 Oct 2004
Posts: 1426
Location: patras

PostPosted: Fri Jun 24, 2005 8:41 am    Post subject: Reply with quote

τενες αφιερωμα εχει και στο sportday και επισης θα ηθελα να ρωτησω επειδη ακουω drum n bass αν το σετ των ltj bukem -mc cnrand ηταν καλο Question
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
KPHTH Rulez
Guest





PostPosted: Fri Jun 24, 2005 9:26 am    Post subject: Reply with quote

Παιδιά ήταν τέλειο...Αν και έχασα την αρχή(ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΓΑΜΩ),μπήκα όταν βγήκε ο Άρης Βοβός,,ξέρετε ότι εγώ πήγα περισσότερο για το ΟΑΚΑ παρά για το Rally.Το στάδιο είναι τόσο μεγάλο,αλλά με το έργο του Calatrava δείχνει τόσο ζεστό σαν να σε αγκαλιάζει,ειδικά αν είναι γεμάτο.

Το όλο συγκρότημα θεϊκό.Το χώμα αν και αδικείται από τις αεροφωτογραφίες δένει αισθητικά,με τα χρώματα τριγύρω και γενικά είναι θαυμάσιο θέαμα.

Το ποδηλατοδρόμιο είναι το πιοεντυπωσιακό απ'όλα νομίζω..Ειδικά το βραδάκυ,που δεν φωτιζόταν,ήταν απίστευτο αυτό που έβλεπα.Καταρχάς,φωτίζονταν όλα τριγύρω του αλλά αυτό όχι.Όμως κοιτώντας προς το μέροος του φαινόταν κάτι σαν UFO να έχει κατακλήσει όλο το συγκρότημα,και μάλιστα ήταν και λίγο χμμ.....φοβιστικό!! Very Happy Very Happy

Η αγορά ανεπανάληπτη.....δεν λέω τίποτα άλλο...

Τώρα,όσον αφορά τον αγώνα ήταν νομίζω αρκετά καλό το θέαμα.Μου άρεσε πάρα πολύ ειδικά όταν βγήκαν οι Χατζησοπάνης VS Τσολακίδης.Και οι δύο με Mitsubishi Evo 8 και να πηγαίνουν με τις πόρτες...

Δυστυχώς,όταν φύγαμε ρωτήσαμε αν θα βγαίνανε στην πίστα να τρέξουνε τα κλασσικά αυτοκίνητα αλλά μας είπαν:Όχι φυσικά....Έτσι δεν είδα ότι είδε ο losada7 χθες,αλλά μην είμαστε και αχάριστοι...

Για φωτογραφίες μόνο του σταδίου και εξωτερικών χώρων θα έχετε όταν κατέβω Κρήτη.Γιατί δεν μπορώ να ανεβάσω φωτογραφίες ανάλυσης 1600x1200 από 56Κ.

Δύο από αυτές είναι τόσο ωραίες και τόσο καλλιτεχνικές(και εγώ είμαι τόσο ψώνιο) που θα τις πάω σε φωτογραφείο να μου τις κάνουν μεγάλες σαν αφίσες για το δωμάτιο μου...
Μετά από όλα αυτά.....έχω να πω ένα πράγμα....

ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΟΑΚΑ!!!
Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
ioannis31
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 18 Feb 2004
Posts: 762
Location: Suburbia

PostPosted: Fri Jun 24, 2005 10:50 am    Post subject: Reply with quote

Χθες ήταν μία καταπληκτική βραδιά για το WRC, τους οδηγούς και τους δεκάδες χιλιάδες θεατές που απόλαυσαν ένα μοναδικό θέαμα! Για μένα, ήταν η πρώτη μου επιστροφή στο ΟΑΚΑ μετά του Ολυμπιακούς και νοστάλγησα την τρελλή κατάσταση του περσινού καλοκαιριού Very Happy

Τα συν:
- Το ΟΑΚΑ γεμάτο είναι κουκλί.
- Το θέαμα συνεπήρε όλο τον κόσμο. Πιτσιρικαρία, τρελογκαζάκηδες, κοπέλες, οικογένειες, όλους!
- Οι οδηγοί το καταευχαριστήθηκαν, με ορισμένους δε Ιταλούς να ζούνε μόνο για την αποθέωση του κόσμου Cool !
- Η πίστα είχε σχεδιαστεί πολύ καλά και προσέφερε εντυπωσιακές στιγμές στις στροφές όπου το γκάζι-φρένο έδινε εξαιρετικά αποτελέσματα, όσο και στο γεφυράκι με τα άλματα.
- Ο Σόλμπεργκ έκανε μακράν την πιο γαμάτη διαδρομή. Πολύ ωραία η ελληνική κόντρα με τα 2 Mitsubishi EVO-8.
- Ο περιβάλλων χώρος είναι σε πολύ καλή κατάσταση. Τα δένδρα έχουν φουντώσει από πέρυσι, ενώ σε διάφορα σημεία γίνονται τοπικές παρεμβάσεις, με γκαζόν κλπ.

Τα πλήν:
- Δεν είχαν ανοίξει οι προσβάσεις από το IBC και την πεζογέφυρα της Σπ. Λούη και γινόταν Ο χαμός για όσους είχανε την έμπνευση να πάνε από Κηφισίας.

- Τα χορηγικά περίπτερα φαινόταν καθαρά ότι α) δεν είχαν προετοιμαστεί για τόσο κόσμο και β) αισθητικά δεν ήταν ότι το καλύτερο

- Ο α-π-α-ρ-α-δ-ε-κ-τ-ο-ς εκφωνητής Κώστας (Traction) Στεφανής με την ελλιπέστατο λεξιλόγιό του (κάθε 5η λέξη ήταν άναυδος) και τις καρα-κίτς κορώνες του (ζούμε στην ωραιότερη χώρα του κόσμου, εκεί που άλλοι πληρώνουν για να έρθουν για διακοπές!, ενημέρωση για το ποιοί από τους οδηγούς είνα ανύπαντροι!). Η επιθυμία του ήταν σαφώς να ανεβάσει τον κόσμο, αλλά το τελικό αποτέλεσμα ήταν απλά απογοητευτικό. Το δέ γλύψιμο προς την πολιτική ηγεσία που ήταν παρούσα ήταν για γέλια... Evil or Very Mad

- Η παρουσία, ως μαϊντανών, διαφόρων γνωστών αθλητών και πολιτικών παραγόντων δεν χρειαζόταν σε μία τόσο δυνατή εμπειρία.

- Οι υψηλές τιμές για αναψυκτικά και νερά Evil or Very Mad ... Αγορανομία, με ακούς;;;;;

Overall, μία καταπληκτική εμπειρία που σίγουρα θα πρέπει να καθιερωθεί και να βελτιωθεί όπου χρειάζεται.

Φωτό κλπ εδώ...

http://briefcase.pathfinder.gr/contents/ioannis2005/36889 και http://briefcase.pathfinder.gr/contents/ioannis2005_1/36893o .

Ιδιαίτερα μου άρεκε αυτή, με το αλματάκι του Citroen...



http://briefcase.pathfinder.gr/download/ioannis2005/36889/445071/0/mIMG_0594.jpg
Back to top
View user's profile Send private message
billy8181
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 11 Mar 2005
Posts: 3759
Location: London-UK

PostPosted: Fri Jun 24, 2005 11:27 am    Post subject: Reply with quote

para poli oraies fotografies pedia!! herome pou to olimbiako stadio tulahiston hrisimopeite sto maximum....

anarotieme, giati den asholume poli me WRC, afta ta super special genika se stadia ginonde sihna i eitan prototipia afti tou OAKA?

pandos sto site tis WRC (www.wrc.com) den lei ke polla.

apo perivallonda horo iparhun photos na doume mipos?


aftes ine diogranoseis me orama! makari na vlepoume ales teties protipies se oli ti hora.
Back to top
View user's profile Send private message
Mozart
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 2820
Location: Thessaloniki

PostPosted: Fri Jun 24, 2005 11:37 am    Post subject: Reply with quote

Πω πω. Θυμήθηκα περυσινές μέρες που ψάχναμε σα τρελοί στο getty πάλι για OAKA!

http://editorial.gettyimages.com/source/search/FrameSet.aspx?s=ImagesSearchState%7c0%7c0%7c28%7c0%7c0%7c0%7c1%7c6%2f25%2f2005%7c6%2f23%2f2005%7c0%7c0%7c0%7c0%7c0%7c0%7c0%7c0%7c7%7cathens%7c0%7c0%7c0%7c0%7c0&p=7&tag=1
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
profitis
Junior Member
Junior Member


Joined: 21 Aug 2004
Posts: 109

PostPosted: Fri Jun 24, 2005 12:42 pm    Post subject: Reply with quote

Πραγματί ο speaker ήτανε ΑΘΛΙΟΣ... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Ανέβασα ορισμένες φωτογραφίες απο το χθεσινο υπερθέαμα με μία "ντοκουμέντο":Tα συντριβάνια να λειτουργούν!!!

http://briefcase.pathfinder.gr/file/profitis89/32187/445255

http://briefcase.pathfinder.gr/file/profitis89/32187/445256

http://briefcase.pathfinder.gr/file/profitis89/32187/445257

http://briefcase.pathfinder.gr/file/profitis89/32187/445258

http://briefcase.pathfinder.gr/file/profitis89/32187/445259

http://briefcase.pathfinder.gr/file/profitis89/32187/445260

http://briefcase.pathfinder.gr/file/profitis89/32187/445268

http://briefcase.pathfinder.gr/file/profitis89/32187/445269

http://briefcase.pathfinder.gr/file/profitis89/32187/445270

http://briefcase.pathfinder.gr/file/profitis89/32187/445271

http://briefcase.pathfinder.gr/file/profitis89/32187/445272

http://briefcase.pathfinder.gr/file/profitis89/32187/445273

http://briefcase.pathfinder.gr/file/profitis89/32187/445274


Last edited by profitis on Fri Jun 24, 2005 1:29 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
P.A.O.
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3545
Location: GATE 13 - SINCE 1966

PostPosted: Fri Jun 24, 2005 1:23 pm    Post subject: Reply with quote

65.000 τυχεροι Evil or Very Mad ...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
exitmusician
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 2456
Location: Athina, Hellas

PostPosted: Fri Jun 24, 2005 1:56 pm    Post subject: Reply with quote

Δεν πειράζει ΡΑΟ, για μία (τουλάχιστον) όλοκληρη αγωνιστική χρονιά θα το χαιρόμαστε το ΟΑΚΑ στους αγώνες του Παναθηναϊκού Razz Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
P.A.O.
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3545
Location: GATE 13 - SINCE 1966

PostPosted: Fri Jun 24, 2005 2:10 pm    Post subject: Reply with quote

Να σε ρωτησω , θα επαναληφθει η Υπερειδικη Πιστα Rolling Eyes ?



Υ.Γ.: Δεν ξερω αν θα ειμαι στο Ο.Α.Κ.Α. γιατι δεν μας δινει εισιτηρια διαρκειας ο ... Βαρδινογιαννης Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
exitmusician
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 2456
Location: Athina, Hellas

PostPosted: Fri Jun 24, 2005 2:33 pm    Post subject: Reply with quote

Άγνωσται αι βουλαί της Φάνης Razz Laughing . Οι άνθρωποι είναι τόσο "ό,τι να'ναι" που είναι ικανοί να βγάλουν... αποτυχημένη την χτεσινή γιορτή! Λογικά θα το επαναλάβουν του χρόνου αλλά δεν ξέρω αν θα θεσμόθετηθεί σε κάθε Ράλυ Ακρόπολις από εδώ και στο εξής. Για φέτος αποκλείεται.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
P.A.O.
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3545
Location: GATE 13 - SINCE 1966

PostPosted: Fri Jun 24, 2005 3:10 pm    Post subject: Reply with quote

Μακαρι ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ του χρονου Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
siakabetis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 01 Oct 2004
Posts: 1426
Location: patras

PostPosted: Fri Jun 24, 2005 3:14 pm    Post subject: Reply with quote

αν ειχε επιτυχια στανταρ θα ξαναγινει
Arrow P.A.O. τι εννεις δε σας δινει εισητηρεια ο βαρδινογιαννης Question
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Argyris
Senior Member
Senior Member


Joined: 21 Apr 2004
Posts: 670
Location: ΑΘΗΝΑ

PostPosted: Fri Jun 24, 2005 4:35 pm    Post subject: Reply with quote

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ οι φωτογραφιες σας.... ΜΠΡΑΒΟ!!!

Εμενα προσωπικα ΕΝΑ πραγμα λειπει απο το συγκροτημα του ΟΑΚΑ, οπως και σε πολλα αλλα αθλητικα σταδια ποδοσφαιρου η μπασκετ της Ελλαδας....

... ΤΑ ΛΑΒΑΡΑ... ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΕΣ ΣΗΜΑΙΕΣ...

Να μπει παλι λιγο χρωμα στην ζωη μας ρε παιδια!! Δεν ξερω αλλα τελειως διαφορετικη αισθηση περισυ με ολες αυτες τις πορτοκαλι, κιτρινες, κοκκινες, γαλαζιες κτλ. σημαιες ΚΑΙ τελειως απροσωπη φετος!!

Δεν θελω να πω πως το συγκροτημα δεν ειναι ωραιο... προς θεου, αλλα ποσο πιο χαρουμενο θα ηταν αυτο και αλλα πολλα ακομη συγκροτηματα??
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
projected
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1172
Location: Rome-Athens

PostPosted: Fri Jun 24, 2005 10:41 pm    Post subject: Reply with quote

Paidia, pws kataferan na ftiaksoun auth thn pista?

Fantazomai oti 8a ebgalan to grasidi kai 8a ebalan kapoio prastateutiko gia to xwma apo katw.

Meta omws pws 8a "desei" to grasidi ksana me to xwma? Shocked

Mhpws apla 8a to ksanafutepsoun ? Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Γήπεδα ποδοσφαίρου All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 255, 256, 257 ... 268, 269, 270  Next
Page 256 of 270

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Web hosting by isol.gr