stadia.gr/forum Forum Index stadia.gr/forum
Εδώ μιλάμε για τα πάντα. Από Καλατράβα μέχρι… Καλομοίρα!
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Εθνικές Ομάδες της Ελλάδος
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 103, 104, 105  Next
 
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "αθλητικό" κλουβί με τους τρελούς
View previous topic :: View next topic  

Ποια ειναι τελικα η <<επισημη αγαπημενη>> των Ελλήνων?
α)Η Εθνικη Ποδοσφαιρου
45%
 45%  [ 70 ]
β)Η Εθνικη Μπασκετ
45%
 45%  [ 69 ]
γ)Η Εθνικη Βολλευ
1%
 1%  [ 2 ]
δ)Η Εθνικη πολο
7%
 7%  [ 12 ]
Total Votes : 153

Author Message
Panathas13
Full Member
Full Member


Joined: 11 Mar 2004
Posts: 262
Location: Germany

PostPosted: Sun Sep 05, 2004 4:55 pm    Post subject: Reply with quote

O Dellas eine amfivolos!Makari na peksei o Kolossos, an oxi,pleaase vale Gouma kai oxi Katsourani, pou den eine Stopper, i Dabiza, pou eine gia ta panigiria!
Back to top
View user's profile Send private message
aristidis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1448
Location: Πουθενιστάν

PostPosted: Sun Sep 05, 2004 5:48 pm    Post subject: Reply with quote

Να ρωτήσω κάτι, ο Νίκος Λυμπερόπουλος γιατί δεν είναι μέλος της Εθνικής Ομάδας; Έγινε κανένα σκηνικό με το Ρεχάγκελ, όπως είχε γίνει με Γεωργάτο και Ζήκο;
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
dimetro
Full Member
Full Member


Joined: 26 Jul 2004
Posts: 214
Location: Aeghio-Xanthi

PostPosted: Sun Sep 05, 2004 6:28 pm    Post subject: Reply with quote

Sorry,διαβαζουν μερικα post που λενε οτι υποτιμησαμε τους αλβανους κτλ.Εγω ισα ισα νομιζω οτι τους παιξαμε καταματα.Το οτι δεχτηκαμε γκολ στο πρωτο 10λεπτο ειναι ενα προβλημα της εθνικης που το αντιμετωπιζουμε παντου και με ολες τις ομαδες Sad Evil or Very Mad Και με την Ρωσια παρομοια δεν εγινε.Απλως οι δικοι μας θελουν ενα 20λεπτο να προσαρμοστουν.Και αν το εκμεταλευτουν στην συνεχεια και οι υπολοιποι την βαψαμε Sad Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
sunnyhellas
New Member
New Member


Joined: 24 Feb 2004
Posts: 55

PostPosted: Sun Sep 05, 2004 7:37 pm    Post subject: Reply with quote

Gia osous meta ap ti Htta wirzune tus pextes...proponites ke milane gia den xero ti (allages) einai para polli megali malakes signomi alla sowara etsi einai
Back to top
View user's profile Send private message
Lucretius
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1762
Location: Θεσσαλονίκη

PostPosted: Mon Sep 06, 2004 12:58 pm    Post subject: Reply with quote

Arrow sunnyhellas


Δεν νομίζεις οτι απευθύνεις πολύ σκληρούς (και υβριστικούς) χαρακτηρισμούς σε άτομα που δεν γνωρίζεις;

Ηρεμία
Back to top
View user's profile Send private message
sunnyhellas
New Member
New Member


Joined: 24 Feb 2004
Posts: 55

PostPosted: Mon Sep 06, 2004 1:11 pm    Post subject: Reply with quote

Signomi alla eixa newriasei ekini tin stigmi .... epidi ginontai olo ta idia ke ta idia ... weweos den to ennoussa toso sklira ! Wink
Back to top
View user's profile Send private message
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Tue Sep 07, 2004 11:39 am    Post subject: Reply with quote

Οι παικτες πηραν το Ευρωπαικο και μπραβο τους απο εκει και περα πληρωθηκαν αδρα ,εκαναν χρυσα συμβολαια και γενικα μονο κερδισμενοι βγηκανε περισσοτερο απο καθε αλλο. Φυσικα θα πρεπει να κρινονται σε καθε παιχνιδι και στο τελος συνολικα.Τωρα σε αυτο το παιχνιδι εχουν καποια ελαφρηντικα και νομιζω οτι τους το αναγνωριζουμε .
Οσο για τα επεισοδια ,ολοι γνωριζουμε οτι οι Αλβανοι ειναι κρυφοεθνικιστες και οσοι εβλεπαν καθαρα ολα αυτα τα χρονια που ειναι στην Ελλαδα καταλαβαιναν το μισος που κρηβουν για τους Ελληνες (υπαρχουν και οι εξερεσεις αλλα λιγες) για το απλο λογω οτι μεγαλωσαν και μεγαλωνουν τα παιδια τους για να μισουν την Ελλαδα (σαν το μικρο Τσεναι που καμοια μερα θα το βρουμε εναντιον μας σαν το Νανο) .
Εγω προσωπικα εχω κανει κουβεντα ωρων με Αλβανους φοιτητες που ετηχε να γνωρισω μια μερα μεσο μια φιλης μου που μου εχουν πει μεχρι οτι ο Κολοκοτρωνης ηταν Αλβανων γιατι μηλουσε Αλβανικα (δηλαδη εννοουσαν Αρβανιτικα ) ,πραγμα τελιως ανιστοριτο για αυτους που γνωριζουν λιγα για την Ιστορια και για τους Αρβανιτες. Λενε και αλλα που αμα τα ακουσετε θα ανατρυχιασεται για την Ελληνικη Ιστορια και μεχρι οτι λενε οτι οι σημερινοι Ελληνες εχουν Αλβανικες ριζες.
Φυσικα εγω ψυχραιμα αντικρουουσα τα παραλογα που ακουσε και τελειωσε εκει.
Φυσικα και δεν πρεπει να τους μησουμε τους Αλβανουν που προσπαθουν τωρα να μας καλοπιασουν μηπως χασουν τη δουλεια τους (πρωι πρωι ο Αλβανος κηπουρος μας την Κυριακη μετα το ματσ ηρθε να μας πει καλημερα και εμεις φυσικα ουτε λογο καναμε για αυτα που εγιναν) αλλα οι Αλβανοι θελουν προσοχοι γιατι ειναι υπουλοι (ετσι μεγαλωσαν κατω απο την καταπιεση τι να κανουμε τωρα) και εχουν τασης συσπηρωσης και να προκαλουν (οταν ερχοντουσαν μονοι ηταν καλη μετα οταν γιναν πολλοι αλλαξανε κατω απο την δυναμη της μαζας).
Τα επεισοδεια ειναι καταδικασταια και απο τις δυο πλευρες αλλα απο την αλλη αυτοι προκαλεσαν και πηγαν να ξεφτυλισουν την εθνικη υπερυφανια (μου θυμιζει περιπτωση κατωτερου που προσπαθει να φανει ανωτερως βριζονταν τον αλλων) , απο εκει και περα δωθηκε και οι ευκαιρια σε χουλιγκαν και ακρεους τυπου ''Χρυση αυγη'' να δρασουν (και αυτοι θελουν ξυλο) .

Αντιθετα οι Ελληνες ξερουν πολλα χρονια τωρα οτι οι Τουρκοι ειναι καλη ανθρωποι και παντα bριζαμε τις κυδερνισεις τους και οχι τους ανθρωπους , γιατι το ιδιο δεν συμβαινει με τους Αλβανους.

Υπαρχει και μια παροιμια για αυτο:
Κανενας περισσοτερο αχαριστος απο αυτον που εχει ευεργετηθει.


Last edited by OMF on Tue Sep 07, 2004 1:00 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Sakis
Junior Member
Junior Member


Joined: 20 May 2004
Posts: 146
Location: Γερμανία

PostPosted: Tue Sep 07, 2004 12:31 pm    Post subject: Reply with quote

e ti perimenis agramatos laos... Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Sakis
Junior Member
Junior Member


Joined: 20 May 2004
Posts: 146
Location: Γερμανία

PostPosted: Tue Sep 07, 2004 2:27 pm    Post subject: Reply with quote

pali pedia sigoura merika pragmata pou ginan meta ton agona me tin albania den eprepe na ginoun. pesame se mia katigoria me tous albanous me afto pou egine stin zakyntho.

sigoura den eprepe na xasoume san protathlites europis afton ton agona. exoume tin kaliteri omada kai tha to apodiksoume afto sta epomena pexnidia.

kai i albani mathan na pezoun bala. exoun na xasoun apo to 2001 pexnidi mesa stin edra tous.

gia tin htta den iparxi kamia dikologia. ala prepi na apodiksi afto pou mbori i ethniki sta epomena pexnidia se olo ton kosmo kai pano apo afto se olous ellines Wink
Back to top
View user's profile Send private message
marin
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 29 Apr 2004
Posts: 1414
Location: London

PostPosted: Tue Sep 07, 2004 4:08 pm    Post subject: Reply with quote

Pera apo to giati kai pws exase i ethniki (tha ekane kai mia itta kapoia stigmi) ta epeisodia einai katakritea, opoies ma opoies kai na itan oi "dithen" prokliseis. Diladi oi Ellines pou panigirisan ana tin yfilio to Euro, eprepe na fane xylo giati xoreuan kai kornaran stis 2 to brady sto kentro twn Londino, Parisi, Nea Yorki, Monaxo Frankfurti klp? Den sas katalabainw katholou.
O politismos kai i anoterotita enos laou sta dyskola fainetai kai dystixws exoume fanei ligoi se auto kai me ta youixarismata stin koursa twn 200 (diladi se ligo tha fonazan kai Tzekos Tzekos) kai sta epeisodia me tous Albanous. Den mporeis na fonazeis gia epistrofi twn Olympiakwn stin koitida tous kai na milas gia agwnes me ithos kai meta na ypostirizeis ton Kenteri i ti Thanou. Prepei na eisai paradeigma pros tous allous oti kai na kanoun oi alloi. Egw prosopika eixa grapsei prin mines ena post gia ton Kenteri kai gia to oti pisteua oti einai ntoparismenos, alla as min synexisw edw autin tin koubenta.
Wraia exase i ethniki ena paixnidi. Kai ti egine? Edw pethanan 350 paidakia stin Ossetia. Diladi epeidi den mporesame auti ti fora na panigyrisoume ena gkol, na bgoume na deiroume autous pou to panigirisan? Mpeite kai ligo sti thesi tous. Epaixan me tin protathlitria europis, kerdisan, kai einai poly pio ftoxoi apo emas. Diladi an to 70 i ethniki ellados eixe kerdisei ti Germania den tha eprepe oi metanastes pou douleuan ekei na panigirisoun?
Kai stin teliki an den ypirxan oi Albanoi auti ti stigmi to asfalistiko mas systima tha eixe katareusei, ta Olympiaka erga den tha eixan teleiwsei, kai polla apo auta pou theoroume dedomena den tha leitourgousan kathws kanenas ellinas i ellinida den dexetai na katharizei toualetes sta bar kai sta estiatoria sti 1 to proi gia liga euro.
Back to top
View user's profile Send private message
Nikolas
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 1068
Location: Άλιμος!

PostPosted: Tue Sep 07, 2004 4:46 pm    Post subject: Reply with quote

Ρε παιδια,σε ποιο σταθμο του ΗΣΑΠ πρεπει να κατεβω για να παω στο Γηπεδο της Ριζουπολης??Παιζει η Εθνικη Ελπιδων σημερα και λεω να παω!! Wink

Επισης ,μηπως γνωριζει καποιος το τηλ του γηπεδου για να παρω να ρωτησω ποσο εχουν τα εισιτηρια?? Rolling Eyes

Ευχαριστω εκ των προτερων!!! Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
andbrok
Junior Member
Junior Member


Joined: 31 May 2004
Posts: 199

PostPosted: Tue Sep 07, 2004 5:19 pm    Post subject: Reply with quote

Εγώ πάλι θα ζητήσω το τηλέφωνο ενός οφθαλμίατρου, γιατί μερικά ορθογραφικά λάθη μου έχουν βγάλει τα μάτια...
Back to top
View user's profile Send private message
Tzinos
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 02 Apr 2004
Posts: 993
Location: London

PostPosted: Tue Sep 07, 2004 6:52 pm    Post subject: Reply with quote

Nikolas


Kateva kalytera sta Patisia (Anw Patisia) kai meta exei ligo perpatima.

Ade kai kalo paixnidi!
Back to top
View user's profile Send private message
aristidis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1448
Location: Πουθενιστάν

PostPosted: Wed Sep 08, 2004 12:20 am    Post subject: Reply with quote

andbrok wrote:
Εγώ πάλι θα ζητήσω το τηλέφωνο ενός οφθαλμίατρου, γιατί μερικά ορθογραφικά λάθη μου έχουν βγάλει τα μάτια...


Καλά ντε!... Evil or Very Mad Μην το ξεχάσεις

(δεν έκανα εγώ ορθογραφικά, αλλά τέτοιου είδους μηνύματα συγγνώμη αλλά δεν τα μπορώ...)

Evil or Very Mad

Edit: Τα ορθογραφικά πού στο καλό τα βρήκες;
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
SASYR
Junior Member
Junior Member


Joined: 26 Jun 2004
Posts: 75
Location: Greece, Salonika

PostPosted: Wed Sep 08, 2004 6:58 am    Post subject: Reply with quote

Ο Χακαν Σουκουρ θα παιζει τελικα;
Back to top
View user's profile Send private message
savroulis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1632
Location: Athens, Greece

PostPosted: Wed Sep 08, 2004 9:00 pm    Post subject: Reply with quote

εχασε η Αλβανία απο την Γεωργία!!!

τώρα σειρά έχουνε να χάσουνε και οι Τούρκοι.......

Forza Ελλαδάρα. Cool


83' και είμαστε 0-0!!!!!! φτού σου κερατά!!έλα ομαδάρα μας!!
Back to top
View user's profile Send private message
Lothar_GR
Full Member
Full Member


Joined: 09 Jun 2004
Posts: 392
Location: Αθηνα

PostPosted: Thu Sep 09, 2004 12:23 am    Post subject: Reply with quote

Απο τη ομαδα λειπουν αγωνες, ειναι πασιφανες αυτο. Δεν της λειπει πιστευω η επιθετικοτητα, αλλα της λειπει η ενεργεια που χρειαζεται για να μετατρεψει μια καλη φαση σε ενα γκολ ... ελπιζω να βρει το ρυθμο της μεχρι τα επομενα παιχνιδια.

Δεν εχει χαθει τιποτα ακομα. Το καλο ειναι πως μεχρι στιγμης η εθνικη εχει καποια δωσει καποια καλα σημαδια, κατι το οποιο μπορει να μας κανει λιγο αισιοδοξους. Το κακο ειναι οτι χασαμε ποντους απο 2 παιχνιδια που μπορουσαμε να κερδισουμε. ( με τη εννοια οτι δεν παιζαμε με ομαδες πολυ μεγαλυτερης δυναμης απο εμας ) Και μαλιστα το ενα ( ο αγωνας με τη Αλβανια ) το χασαμε .... χαζα.

[/img]
Back to top
View user's profile Send private message
aristidis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1448
Location: Πουθενιστάν

PostPosted: Thu Sep 09, 2004 12:35 am    Post subject: Reply with quote

Να πάρει η ευχή, τι ατυχία είναι αυτή;

Εγώ πιστεύω μπορουσαμε να πάρουμε το ματς, αλλά σε κάποιες φάσεις δεν ενεργήσαμε σωστά...
Και ρε γαμώτο στην καφετέρια που ήμουνα έγινε ο χαμός μόλις έχασε την ευκαιρία ο Βρύζας στο α' ημίχρονο που έδιωξαν στη γραμμή, και μόλις βάλαμε το -σωστά ακυρωμένο- γκολ... Και μετά να απογοητεύεσαι!!!

Τελος πάντων, τουλάχιστον είχαμε αξιοπρεπή εμφάνιση, μακάρι να περάσουμε στο Μουντιάλ!!!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
savroulis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1632
Location: Athens, Greece

PostPosted: Thu Sep 09, 2004 4:06 am    Post subject: Reply with quote

καραμέλα μας κυρίες και κύριοι!!!!
καλό παιχνίδι αλλά χωρίς αυτο το κάτι που να το κάνει συναρπαστικό και όπως θα περιμέναμε!!!

με το τσιγκέλι βάλαμε τα γκόλ στην Πορτογαλία, και ακόμη το ίδιο προσπαθούμε, θα πνιγούμε στο δικό μας νερό. Sad Sad

Ότο γερά, όσο για την ομάδα λίγο πιο πολύ προσπαθεια! και ίσως κανα δυό αναννεωσεις για να μπένει το νέο άιμα στην ομάδα και να έρχετε σε καλύτερη κατάσταση για το μέλλον.
Back to top
View user's profile Send private message
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Thu Sep 09, 2004 7:58 am    Post subject: Reply with quote

Στο τόπικ του "Καραϊσκάκη" έχω ανεβάσει κάποιες φωτογραφίες από το χθεσινό αγώνα. Όποιος είναι συλλέκτης φωτογραφιών της εθνικής μάλλον θα τον ενδιέφερε να μεταβεί στο συγκεκριμένο τόπικ Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Thu Sep 09, 2004 12:26 pm    Post subject: Reply with quote

andbrok wrote:
Εγώ πάλι θα ζητήσω το τηλέφωνο ενός οφθαλμίατρου, γιατί μερικά ορθογραφικά λάθη μου έχουν βγάλει τα μάτια...


Μηπως εισαι ο καθηγητης εκθεσης στο λυκειο γιατι κατι τετοια μου ελεγε και εκεινος Laughing Laughing

Τωρα στο θεμα μας . Αυτη η εθνικη αμα ηταν στο Euro παλι θα κερδιζε γιατι απλα θα περιμενε να βαλει γκολ οταν ο αντιπαλος θα ανοιγοταν για να μας βαλει και με το αγχος να ανεβαινει σε καθε λεπτο θα εκαναν λαθη για να βαλουμε εμεις γκολ.
Τωρα τι λυπη ,πολλη απλα ενα παικτης για να βαλει τη μπαλα στα δικτια σε επιθετικο συστημα ,ενας κλασικος φορ περιοχης τυπου Νικολαιδης στα καλα του. Για οσους δεν θυμουνται ο Ντεμης καθαρισε αρκετα ματς στα προκριματικα του Euro με υποδιαιστερες ομαδες οπου βαλαμε και 2-3 γκολ και δεν χρειαζοταν σε ματς σαν την Ισπανια (οπου στο πρωτο χασαμε που επαιξε και στο δευτερο που ανακαλυψαμε αναγκαστικα στο συστημα αμηνας που μας εφτασε ως τη κορυφη κερδισαμε). Δυστιχος τα τελευταια χρονια στα Ελληνικα γηπεδα βλεπουμε μεσοεπιθετικους και οχι κλασικους επιθετικους με μεγαλη κλαση στο σκοραρισμα και αυτο προβληματιζει για τη συνεχεια.
Back to top
View user's profile Send private message
Sakis
Junior Member
Junior Member


Joined: 20 May 2004
Posts: 146
Location: Γερμανία

PostPosted: Thu Sep 09, 2004 5:29 pm    Post subject: Reply with quote

giafto kai to neo prosopo tis ethnikis ine o salpigidis. aftos ine enas klasikos epithetikos pou mbori na bali se kathe agona gol. ala kai o mantzios den thatan asxima.

lipoun i agones sta podia ton pekton. tha pane kala. as arxisoun ola ta protahlimata tis europis kai meta blepoume. Vryzas Exclamation , Karagounis, Giourkas mia xara epeksan. Giannakopoulos kalos. krima gia to xameno goal to.

akoma lipi i sigouriotia ton pekton. tharthi an pezoun stis omades tous Wink
Back to top
View user's profile Send private message
andbrok
Junior Member
Junior Member


Joined: 31 May 2004
Posts: 199

PostPosted: Thu Sep 09, 2004 10:48 pm    Post subject: Reply with quote

OMF wrote:
andbrok wrote:
Εγώ πάλι θα ζητήσω το τηλέφωνο ενός οφθαλμίατρου, γιατί μερικά ορθογραφικά λάθη μου έχουν βγάλει τα μάτια...


Μηπως εισαι ο καθηγητης εκθεσης στο λυκειο γιατι κατι τετοια μου ελεγε και εκεινος Laughing Laughing



Συγνώμη, δεν είχα καμία πρόθεση να κάνω τον καθηγητή, αλλά μερικά λάθη είναι τόσο χτυπητά λες κι έχουν γίνει επίτηδες Exclamation

π.χ. "κρηβουν", "μηλουσε", "ανατρυχιασεται" (αυτό πραγματικά με ανατρίχιασε), "προσοχοι", "καλη ανθρωποι"...

Δεν απευθύνομαι μόνο στον ΟMF, και ζητώ συγνώμη αν τον προσβάλλει το μήνυμά μου. Νομίζω ότι υπάρχει γενικότερα ένα πρόβλημα ορθογραφίας σε όλα τα ελληνικά forums. Ίσως, μάλιστα, αυτό μπορεί να αποτελέσει θέμα ενός ξεχωριστού topic.
Back to top
View user's profile Send private message
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Fri Sep 10, 2004 8:03 am    Post subject: Reply with quote

Σχετικά με αυτό που ανέφερες παραπάνω, το πρόβλημα θα λυθεί όταν τα φόρουμ αποκτήσουν Twisted Evil διορθωτή όπως έχουν οι επεξεργαστές κειμένων. Δυστυχώς αρκετοί χρήστες Η/Υ που εργάζονται συνήθως χρησιμοποιούν και διορθωτές και επομένως δεν δίνουν σημασία τόσο πολύ στην ορθογραφία τους. Ένας από αυτούς είμαι και εγώ Mr. Green . To πρόβλημα είναι ότι σε κανένα φόρουμ(σαν πλατφόρμα) δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα και έτσι αδιόρθωτοι και ανορθόγραφοι σαν και εμένα εκτίθονται ανεπανόρθωτα.

Very Happy

Υ.Γ. Βάζω στοίχημα ένα αστέρι ότι παραπάνω κάπου έχω γραμματικό ή ορθογραφικό ή συντακτικό λάθος
Back to top
View user's profile Send private message
P.A.O.
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3545
Location: GATE 13 - SINCE 1966

PostPosted: Fri Sep 10, 2004 9:37 am    Post subject: Reply with quote

Πιστευετε οτι θα κερδισουμε την Ουκρανια μεσα στο Κιεβο στις 09/10/2004 ?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "αθλητικό" κλουβί με τους τρελούς All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 103, 104, 105  Next
Page 35 of 105

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Web hosting by isol.gr