stadia.gr/forum Forum Index stadia.gr/forum
Εδώ μιλάμε για τα πάντα. Από Καλατράβα μέχρι… Καλομοίρα!
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Νέο Στάδιο Καραϊσκάκη
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 112, 113, 114  Next
 
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Γήπεδα ποδοσφαίρου
View previous topic :: View next topic  
Author Message
wizard
Senior Member
Senior Member


Joined: 30 Apr 2004
Posts: 468
Location: Athens & UK

PostPosted: Fri Jun 04, 2004 4:36 pm    Post subject: Reply with quote

Αν θεωρείς το μήνυμά μου εμπρηστικό, υβριστικό, προσβλητικό ή προκλητικό (όπως λέει κ ο Μπραουδάκης) τότε μάλλον χρειάζεται να επαναπροσδιορίσω τα όρια του χιούμορ μου. Ημαρτον...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
GEORGE
Senior Member
Senior Member


Joined: 28 May 2004
Posts: 466
Location: GLYFADA/ATHENS

PostPosted: Fri Jun 04, 2004 4:40 pm    Post subject: Reply with quote

αν δεν βιαζοταν ο ΣΩΚΡΑΤΗΣ τοτε θα μιλαγαμε για το καραϊσκακη των 66.000 θεσεων και ακομα πιο γαματο. Να τι χανουμε τωρα....

Back to top
View user's profile Send private message
wizard
Senior Member
Senior Member


Joined: 30 Apr 2004
Posts: 468
Location: Athens & UK

PostPosted: Fri Jun 04, 2004 4:44 pm    Post subject: Reply with quote

Το περίεργο είναι ότι είχε πει πως αν χρειαστεί θα αυξήσει τη χωρετικότητα.. Πως όμως; Θα ξηλώσουν το στέγαστρο; Νομίζω ότι είναι αδύνατη η επέκταση.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
GEORGE
Senior Member
Senior Member


Joined: 28 May 2004
Posts: 466
Location: GLYFADA/ATHENS

PostPosted: Fri Jun 04, 2004 4:48 pm    Post subject: Reply with quote

εγω ειχα ακουσει οτι δεν γινεται επεκταση λογο του οτι οι μισες εξεδρες (το πανω μισο) ειναι φτιαγμενες με μεταλικη κατασκευη και επισης ετσι οπως γινονται οι εμπορικοι χωροι δεν το επιτρεπει αυτο γιατι θα χασουν ορισμενα σημεια την βιτρινα τους, την εισοδο τους κλπ.

Αν καποιος γνωριζει κατι σχετικο ας μας ενημερωσει
Back to top
View user's profile Send private message
P.A.O.
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3545
Location: GATE 13 - SINCE 1966

PostPosted: Fri Jun 04, 2004 4:55 pm    Post subject: Reply with quote

Το ανακοινωσε ο *Αγιοστρατιτης οτι δεν γινεται η επεκταση του γηπεδου !
Αμαν πια θα το λεμε 1234567898987654321234556678798 φορες ...



* Ο αρχιτεκτονας του γηπεδου !


Last edited by P.A.O. on Fri Jun 04, 2004 5:00 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Manchester_7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Apr 2004
Posts: 800
Location: 53.3° N 2.3° W (Manchester, United Kingdom)

PostPosted: Fri Jun 04, 2004 4:58 pm    Post subject: Reply with quote

Poly oraio to sxeido tou GEORGE alla as eimaste kai ligo realistes..... Kai me to photoshop ginetai to karaiskaki na moiazei me to bernabeu pou exei kai 3 diazomata i kai me tis barcas pou exei 4..... min mas ksynizei kai afto re paidia... HMARTON pou leei kai o georgiou! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
GEORGE
Senior Member
Senior Member


Joined: 28 May 2004
Posts: 466
Location: GLYFADA/ATHENS

PostPosted: Fri Jun 04, 2004 5:08 pm    Post subject: Reply with quote

δεν ειναι θεμα photoshop φιλε. Ειναι απλα οτι ειμαι πολύ ρεαλιστής. Στο μελλον δε θα φτανει το Καραϊσκακη και η τωρινη πορωση και καψα για την γηπεδαρα στο μελλον θα ειναι ενα τεραστιο ΓΑΜΩΤΟ που επρεπε να ειναι ετοιμο σε 16 μηνες και φτιαχτηκε με το σκεπτικο αυτο !!!!!!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
andbrok
Junior Member
Junior Member


Joined: 31 May 2004
Posts: 199

PostPosted: Fri Jun 04, 2004 5:45 pm    Post subject: Reply with quote

exitmusician wrote:
Αν είχες διαβάσει το παραπάνω post μου, τις παρατηρήσεις/παρακλήσεις που έχω κάνει να μην υπάρχουν εμπρηστικά σχόλια και την προειδοποίησή μου ότι από το συγκεκριμένο post και έπειτα (Τετάρτη, 2 Ιουνίου) θα διαγράφεται οποιοδήποτε post άσχετου και εμπρηστικού περιεχομένου δεν θα έκανες αυτή την ερώτηση. Όμως προτίμησες:

i) να μην λάβεις υπόψη σου τα παραπάνω σχόλια, κάνοντας τελικά το post, και
ii) να διαμαρτυρηθείς για τη διαγραφή ενός post που ο ίδιος παραδέχτηκες ότι είναι εμπρηστικό!

Δεν έχει νόημα να ανατρέξουμε σε όλο το forum ψάχνοντας ποιο post είναι λιγότερο ή περισσότερο "εμπρηστικό" και να σβήνουμε εκ των υστέρων. Υπήρξαν προσπάθειες (και εκ μέρους μου) να ομαλοποιηθεί η κατάσταση χωρίς διαγραφές post αλλά δυστυχώς δεν καρποφόρησαν. Ζήτησα κάτι, ήμουν σαφής, δεν έγινε αποδεκτό, εφαρμόζονται οι συνέπειες. End of story.

Τέλος, ένα εμπρηστικό μήνυμα κάνει ακριβώς το λάθος που υποτίθεται ότι προσπαθεί να αποτρέψει, γιατί απλώς διαιωνίζει την κατάσταση.


Δεν γινόταν να μην επαναφέρω το θέμα, δεδομένου ότι "με πήραν με τις ντομάτες", όταν είπα κάτι που αργότερα αποδείχθηκε θέμα σοβαρού προβληματισμού. Είμαι ο πρώτος που θέλει την ηρεμία και τη φιλική συζήτηση. Θα μου αρκούσε η παραδοχή του λάθους από όσους τότε με είχαν χλευάσει.
Back to top
View user's profile Send private message
andbrok
Junior Member
Junior Member


Joined: 31 May 2004
Posts: 199

PostPosted: Fri Jun 04, 2004 5:47 pm    Post subject: Reply with quote

GEORGE wrote:
δεν ειναι θεμα photoshop φιλε. Ειναι απλα οτι ειμαι πολύ ρεαλιστής. Στο μελλον δε θα φτανει το Καραϊσκακη και η τωρινη πορωση και καψα για την γηπεδαρα στο μελλον θα ειναι ενα τεραστιο ΓΑΜΩΤΟ που επρεπε να ειναι ετοιμο σε 16 μηνες και φτιαχτηκε με το σκεπτικο αυτο !!!!!!!!!!


Πέστα...

Εγώ το γαμώτο το λέω από τώρα...
Back to top
View user's profile Send private message
Guest






PostPosted: Fri Jun 04, 2004 5:53 pm    Post subject: Reply with quote

Ti lete re paidia???
Ti 60000??
Stin ellada ton 10 ekatommurion eiste.

30-40000 einai mia xara.

Pote tha gemizeis to 60000?

3 fores paizeis champions league to xrono k alles 2-3 me pao k aek.

Diladi gia 5-6 agones to xrono ti na to kaneis to 60000 theseon?
Back to top
GEORGE
Senior Member
Senior Member


Joined: 28 May 2004
Posts: 466
Location: GLYFADA/ATHENS

PostPosted: Fri Jun 04, 2004 6:01 pm    Post subject: Reply with quote

Αν δεν καταλαβες για τον Ολυμπιακο μιλαμε και οχι για τον Ακρατητο....
Στα πετρινα χρονια του ο γαβρος γεμιζε το ΟΑΚΑ σε παιχνιδια με Βεροια, Λαρισα κ.α. "μικρες" ομαδες και σε περιοδο που βγηκε 8ος.!!! ( Laughing )

Το 60000 σε χαλασε ? Αντε 50000 να ηταν

Αυτο που πρεπει να σε χαλαει ειναι οτι ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΕΙ ΕΠΕΚΤΑΣΗ

ΥΓ... μαλ...α εγραψα! Η Λαρισα, οταν ο Γαβρος βγηκε 8ος, πηρε το πρωταθλημα!!
Back to top
View user's profile Send private message
c_sun
Junior Member
Junior Member


Joined: 11 May 2004
Posts: 107

PostPosted: Fri Jun 04, 2004 7:25 pm    Post subject: Reply with quote

"Χαίρομαι" που διαβάζω ότι οι φίλοι βάζελοι ενδιαφέρονται και "κόπτονται" τόσο πολύ για το γήπεδό μας. Να το εκμεταλλευτούμε αυτό και να προωθήσει το τμήμα marketing μια special ξενάγηση αποκλειστικά για αυτούς. Πού ξέρετε, μπορεί να αγοράσετε και διαρκείας αφού τόσο πολύ "φοβάστε" ότι οι 33.000 θέσεις θα αποδειχθούν μακροπρόθεσμα λίγες..γιατί να μην κατοχυρώσετε από τώρα μια θέση για να χετε το κεφάλι σας ήσυχο? Wink Και φυσικά ξέχασα ότι η αγγλική εταιρεία, που έκανε πριν καιρό τις μελέτες για το μέλλον του ελληνικού ποδοσφαίρου και μιλούσε για ανώτερο βιώσιμο όριο τις 40 χιλιάδες για ένα γήπεδο, μάλλον αγνόησε τα στοιχεία που πιθανώς έχετε στο μυαλό σας... τί κρίμα...αστείοι επαγγελματίες θα ταν Wink
Και όσο για το γήπεδο που φτιάχτηκε σε 14 και όχι 16 μήνες, καλά κάναμε και το φτιάξαμε πρώτοι από όλους, γιατί μας δίνει ένα στρατηγικό πλεονέκτημα, αφού θα έχουμε extra σημαντικά έξοδα πριν από όλους τους ανταγωνιστές μας και θα μπορούμε να τα επενδύσουμε για να φύγουμε ακόμα πιο μπροστά. Και ας μην αμελήσουμε το πρεστίζ που ανεβαίνει κατακόρυφα, όντας πρωτοπόροι και πρώτοι. Εμείς δίνουμε τον τόνο σε αυτό το επίπεδο και όλοι οι άλλοι θα συρθούν να ακολουθήσουν, είτε από ζήλια είτε από φιλότιμο. Και δε θα περιμέναμε φυσικά μετά τους Ολυμπιακούς, γιατί θα χάναμε την μεγάλη ευκαιρία να κάνουμε καλό και στην ομάδα μας και στην χώρα, παραδίδοντας τους ένα σύγχρονο γήπεδο και βγάζοντάς τους από τον μπελά να χουν να ενδιαφερθούν για άλλο ένα ακόμη έργο που καθυστερεί.

Φεύγω τώρα, πάω να απολαύσω το παλάτι μας...Φιλαααααααάκια Cool Cool
Το μέλλον ξεκίνησε..το μέλλον είναι εδώ
____________
NewKaraiskaki
Back to top
View user's profile Send private message
Ypsilon
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3951
Location: Copenhagen, Denmark

PostPosted: Fri Jun 04, 2004 7:51 pm    Post subject: Reply with quote

Βρίσκω τουλάχιστον άστοχη τη συζήτηση έτσι όπως έχει εξελιχθεί στα τελευταία posts.
Εδώ έχουμε να κάνουμε με μια πραγματικότητα, με ένα εξαιρετικό νέο γήπεδο, και καθόμαστε και ασχολούμαστε με το πώς και γιατί δεν έχει περισσότερες θέσεις και τι θα μπορούσε να είχε γίνει αν συνέβαινε αυτό... Shocked Τρέχα γύρευε δηλαδή...
Αυτό είναι το γήπεδο και δεν αλλάζει. Όλα τα άλλα είναι απλά θεωρίες.
Επιπλέον, είναι μια συζήτηση που έχει γίνει κι άλλες φορές στο παρελθόν, και όπως ήταν φυσικό δεν κατέληξε πουθενά.
Θα σας παρακαλούσα λοιπόν να επιστρέψουμε στο καθαυτό αντικείμενο του topic.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
aristidis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1448
Location: Πουθενιστάν

PostPosted: Fri Jun 04, 2004 10:43 pm    Post subject: Reply with quote

Το Καραισκάκη είναι ΥΠΕΡΟΧΟ, ΤΕΛΕΙΟ, ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ, ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ, ΦΟΒΕΡΟ!
Ακόμα και εγώ, ο δύσπιστος με τα καθίσματα μαγεύτηκα με αυτό το κοκκινοπράσινο! Αλήθεια, ποιο "τραβάει" πιο πολύ το μάτι;;; Wink
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Lowbaper
New Member
New Member


Joined: 16 Apr 2004
Posts: 40
Location: Pefo Moschatou

PostPosted: Fri Jun 04, 2004 10:58 pm    Post subject: Reply with quote

Θα μου απαντησει κανεις στο ερωτημα μου 3η φορα το γραφω Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Αν εγω εχω εισητηριο π.χ. στο πεταλο που είναι για τους φιλοξενουμενους(σε περιπτωση που δεν ερθουν φιλοξ.) και θελω να παω στο πεταλο της 7 δεν θα μπορω να παω από το 1ο επιπεδο;
Ευχαριστω....
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Guest






PostPosted: Fri Jun 04, 2004 11:01 pm    Post subject: Reply with quote

Gia se olous kai sixaritiria gia to poli endiaferoum forum.

Hzela na arxiso me mia erotisi pou girnai sto mialo apo tote pou ida gia proti fora to sxedio apo auto to kenourgio kai ekpliktiko gipedo.

Xero oti merika gipeda, eno exoun dozi stin xrisi,exoun tin ikanotita na anabazmistoun argotera sto zema ton kerkidon,diladi na megalosi eszita h xoritikotita tous.Afto bebea prepi na exi sxediasti apo tin arxi

Oxi oti mou fenete mikro to gipedo,to gipedo mou fenete poli idaniko kai kukli,ala pistebo oti mia omada san ton olympiako se 8-10 xronia za to gemizi efkola, kai epipleon me ta europaika dedomena tote, nomizo za ton endiefere na itan megaliteris xoritikotitas.Blepoume pos apo tora eimaste isa isa gia na paroume telikous europis podosferou kai den ftanoume me tipota gia eurokipelo y muntial,kalo za itan na to proxoragame ligo ligo me tetiou idos gipeda(afou den ginete alios)

Elpizo to karaiskaki na exi afti ti dinatotita,ase pou ama to dis esoterika,tou pai poli na eixe alon enan deftero kokino orofo me kerkides idio me to proto.

Isos to exete sizitisi afto,an ine etsi,za sas efxaristusa na mou pite se pia selida peripou,efxaristo
Back to top
EDESSACITY
New Member
New Member


Joined: 29 Feb 2004
Posts: 28
Location: OLYMPIAKOS

PostPosted: Fri Jun 04, 2004 11:09 pm    Post subject: Reply with quote

Gia na eimaste sto klima tou thread...
Apaisio to ghpedo.
Oute 8a vaftei ekswterika, oute 8a fainontai ta termata apo merika shmeia, oute 8a einai sxhmatismeno to shma tou olympiakou me ta ka8ismata,oute oi souites 8a exoun kalh oratothta,8a einai mikro,to skepastro de 8a einai diafanes,ta ka8ismata de 8a exoun WC oute kafetiera...
Ksexasa tipota mhpws?

edit: Ontws kati ksexasa: den einai kai epektasimo...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ypsilon
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3951
Location: Copenhagen, Denmark

PostPosted: Fri Jun 04, 2004 11:20 pm    Post subject: Reply with quote

Very Happy ΟΚ, το μήνυμα ελήφθη !!! Ας αποφορτίσουμε λίγο την ατμόσφαιρα τώρα. Κάτι σας παρακάλεσα πιο πάνω. Να επαναλάβω το ρήμα? Σας παρακάλεσα! Εκτός αν....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
guest
Guest





PostPosted: Sat Jun 05, 2004 12:06 am    Post subject: erotiseis Reply with quote

Oraio to karaiskaki an kai mikro....Mporei na ta ehete sizitisei alla thelo na rotiso an tha mpoun kagela prostasias sto gipedo auto kathos kai ti neo parousiazoun ta kathismata auta...Thanx Very Happy
Back to top
NEO GEO
Guest





PostPosted: Sat Jun 05, 2004 12:25 am    Post subject: Reply with quote

Παιδιά και εγώ θα ήθελα ενα στάδιο αχανές, το καλύτερο στον κόσμο αν ήταν δυνατόν...Ξεχνάτε κάτι όμως:
Ο Ολυμπιακός ακόμα και αν ήθελε και αν είχε τη διάθεση να το φτιάξει ΔΕΝ θα μπορούσε. Υπάρχουν οι πολεοδομικοί συντελεστές που σε κάθε περιοχή καθορίζουν συγκεκριμένα τετραγωνικά και κυρίως ύψος για κάθε κτίριο, ανάλογα με τη χρήση του. Απ' οτι ξέρω το Καραϊσκάκη είναι κόντα στο επιτρεπόμενο όριο ύψους, με βάση τον πολεοδομικό συντελεστή. Άρα τα περι διόροφου γηπέδου ξεχάστε τα. Επίσης επειδή το υπέδαφος της περιοχής είναι βασικά επιχωματώσεις, το έδαφος δεν είναι το πιο σταθερό, υπάρχει θαλασσινό νερό σε σχετικά μικρό βάθος, άρα θα ήταν ρίσκο μια τεράστια κατασκευή.
Φέρτε στην μνήμη σας την υπόθεση του γηπέδου της ΑΕΚ. Το αρχικό σχέδιο του Γρανίτσα απορίφθηκε απο την πολεοδομία και τους ανάγκασαν να ξανασχεδιάσουν το γήπεδο με μειωμένο ύψος και εμπορικούς χώρους. Τώρα το σχέδιο είναι οριακά βιώσιμο. Είχαν σχεδιάσει ενα γήπεδο που υπερέβαινε τον πολεοδομικό συντελεστή της περιοχής.
Το ίδιο πρόβλημα θα έχει και ο ΠΑΟ, ειδικά στο Γουδί που ως πάρκο φαντάζομαι οτι θα έχει χαμηλότερο συντελεστή δόμησης (εκτός αν πρόκειται για ειδική άδεια) σε σχέση με μια περιοχή ενταγμένη στον αστικό ιστό.

Για μένα θα ήταν ιδανικό ενα γήπεδο 40000 θέσεων, όμως και το υπάρχων είναι ικανοποιητικό. Πέρασαν οι εποχές του 70' και του 80' που τιγκάριζε το Καραϊσκάκη και το ΟΑΚΑ με τις Σέρρες και την Παναχαϊκή. Σήμερα η νεολαία δεν έχει μόνη διασκέδαση το ποδόσφαιρο, όπως παλιά. Σκεφθείτε πόσες μορφές ψυχαγωγίας μπορούν να μειώσουν το ενδιαφέρον ενός νέου για το ποδόσφαιρο. Επιπλέον στο εξής παγκοσμίως οι φίλαθλοι θα βλέπουν μπάλα πιο πολύ στην τηλεόραση παρά στο γήπεδο.

Είμαστε μια χώρα που ο πληθυσμός της γερνά και μην νομίζετε οτι οι Ελληνικές ομάδες έχουν και καμία ανεξάντλητη δεξαμενή φιλάθλων. Πόσοι είμαστε 11 εκατομύρια με τους μετανάστες;
Αφαιρέστε: κάτι λιγότερο απο 50%, τις γυναίκες δηλαδή, που δεν έχουν ιδέα τι είναι το ποδόσφαιρο. Έπειτα απο τους υπόλοιπους ενα 15-20% τα βρέφη και τους πολύ γέρους και ένα 25-30% ακόμα, τους άνδρες που δεν ασχολούνται καθόλου (ή ελάχιστα) με το ποδόσφαιρο ώστε να μην θερούνται δυνητικά πελάτες των ΠΑΕ... Δεν είμαστε πια και τόσο πολλοί, ίσως αρκετοί όμως για ενα γήπεδο 40000 θέσεων. Εγώ πιστεύω οτι αν δεν ανέβει συνολικά το Ελληνικό ποδόσφαιρο, όταν περάσει λίγο ο καιρός, το Καραϊσκάκη δεν θα γεμίζει. Εντάξει όλοι θα πάμε να το δούμε και 5 και 10 φορές. Τις ομαδούλες όμως του πρωταθλήματός μας με τους 5 αμυντικούς και τους 3 κόφτες τις έχουμε φάει στη μάπα, φτάνει.

Συγνώμη για το χώρο Ypsilon...
Back to top
c_sun
Junior Member
Junior Member


Joined: 11 May 2004
Posts: 107

PostPosted: Sat Jun 05, 2004 12:34 am    Post subject: Reply with quote

Διαγώνια τοποθετημένα τα έγχρωμα Barco matrix SLite22 - Άσκηση παρατηρητικότητας

Ας προσέξουμε που στηρίζεται το matrix στην μακέτα:

Παρατηρούμε ότι "πιάνει" στον γωνιακό κόκκινο μακροφορέα,αριστερά από το κτίριο των VIP, όπως θα το κοιτάζαμε από δυτικά (θύρες 1-2)

Ας παρατηρήσουμε τώρα στην πρόσφατη αεροφωτογραφία τον συγκεκριμένο κόκκινο μακροφορέα (κάτω αριστερά στη γωνία):


Τί παρατηρούμε?
Ότι ο γωνιακός αυτός μακροφορές προεξέχει για να δεχθεί πάνω του το matrix, σε αντίθεση με τον απέναντί του (όχι τον διαγώνιο), που ευθυγραμμίζεται με το στέγαστρο. Το ίδιο ισχύει και για τον διαγώνιο με το 2ο matrix.
Bingo!
____________
NewKaraiskaki
Back to top
View user's profile Send private message
Panagiotis-7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 948
Location: Athens

PostPosted: Sat Jun 05, 2004 12:59 am    Post subject: Reply with quote

Lowbaper wrote:
Θα μου απαντησει κανεις στο ερωτημα μου 3η φορα το γραφω Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Αν εγω εχω εισητηριο π.χ. στο πεταλο που είναι για τους φιλοξενουμενους(σε περιπτωση που δεν ερθουν φιλοξ.) και θελω να παω στο πεταλο της 7 δεν θα μπορω να παω από το 1ο επιπεδο;
Ευχαριστω....


Οπως ειδα απο μεσα οταν ανεβαινεις στο επιπεδο πισω απο τις εξεδρες,μπορεις να πας οπου θελεις γυρω απο το γηπεδο εκτος βεβαια απο τα VIP.Δεν ξερω ομως αν μπορει να γινει τοσο απλα αυτο που λες γιατι σε μια τετοια περιπτωση σκεψου τι θα γινοταν αν ο καθενας ηθελε να κανει κατι παρομοιο...
Back to top
View user's profile Send private message
Soul 13
Guest





PostPosted: Sat Jun 05, 2004 1:25 am    Post subject: Reply with quote

Borei na mou eksigisei o moderator giati to munhma mou svistike enw ta epomena pou anaferodan sto idio thema paraimeinan????

H apadish tou Neo Geo se megalo meros me kalhptei.....odws autos mporei na einai enas polu sovaros logos gia ton opoio den sxediastike deuterh eksedra. Borei kapoios na elenksei an odws sumvainei auto?
Back to top
Admin
Site Owner
Site Owner


Joined: 16 Jan 2004
Posts: 2296
Location: Davelis Cave (απ'έξω)

PostPosted: Sat Jun 05, 2004 2:46 am    Post subject: Reply with quote

Αν ο λόγος μου μετράει κάπως (αν λέω), θα ήθελα να ζητήσω τα εξής:

- Το forum ΔΕΝ είναι ο κατάλληλος τόπος για ανταλλαγή μηνυμάτων με θέμα "γιατί μου έσβησες το post;", "γιατί μου είπες ότι ήταν εμπρηστικό;", "γιατί με στραβοκοιτάζεις;", "γιατί φτερνίζεσαι όταν μιλάω;" και ούτω καθεξίς. Υπάρχουν τα ΡΜ για αυτόν τον σκοπό.

- Παρακαλώ τηρείτε τους όρους χρήσης του forum. Αν βαριέστε να πάτε να τους δείτε, αντιγράφω εδώ τον κυριότερο:
"Απαγορεύεται η αποστολή μηνυμάτων που περιέχουν προσβλητικό/υβριστικό/ειρωνικό περιεχόμενο. Επίσης, απαγορεύεται η αποστολή μηνυμάτων που έχουν φανερό σκοπό την πρόκληση άλλων χρηστών και τον "εκτροχιασμό" των συζητήσεων. Η διαγραφή μηνυμάτων που κρίνεται ότι έχουν τέτοιο περιεχόμενο είναι στην αποκλειστική ευχέρεια των διαχειριστών του forum."
Τα bold ΔΕΝ είναι τυχαία.

- Είναι (τουλάχιστον) εκνευριστικό να επαναλαμβάνονται οι ΙΔΙΕΣ και οι ΙΔΙΕΣ ερωτήσεις ανά 10-20 μηνύματα. Πριν ρωτήσετε λοιπόν κάτι, κάνετε τον κόπο να διαβάσετε τις 2-3 τελευταίες σελίδες του topic. Είναι πολύ πιθανόν η ερώτησή σας να έχει ήδη απαντηθεί.

Ευχαριστώ για την κατανόηση και την διάθεση που είμαι σίγουρος ότι θα δείξετε, προκειμένου να βοηθήσετε τους mods.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Olympiakaras
Guest





PostPosted: Sat Jun 05, 2004 9:01 am    Post subject: Reply with quote

Τελικά μπερδεύτηκα. Το ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΑΤΡΙΧ που θα μπεί;
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Γήπεδα ποδοσφαίρου All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 112, 113, 114  Next
Page 48 of 114

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Web hosting by isol.gr