stadia.gr/forum Forum Index stadia.gr/forum
Εδώ μιλάμε για τα πάντα. Από Καλατράβα μέχρι… Καλομοίρα!
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

About Tickets
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 24, 25, 26  Next
 
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Ολυμπιακοί Αγώνες
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ypsilon
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3951
Location: Copenhagen, Denmark

PostPosted: Tue Aug 03, 2004 12:29 pm    Post subject: Reply with quote

Μισό λεπτό ρε παιδιά, γιατί κι εγώ έχω visa της Εθνικής. Αυτό τώρα τι σημαίνει; Πως αν πάω στην Εθνική της γειτονιάς μου θα πάρω εισιτήρια; Αυτό πρώτη φορά το ακούω. Αλλά κι έτσι να είναι, εγώ στέκομαι στο γεγονός ότι σε μια χώρα που δεν έχει διείσδυση στο Ίντερνετ (άρα η online αγορά για τον πολύ κόσμο ήταν απλώς μούφα), δεν είναι δυνατόν να σου δίνεται για έναν ολόκληρο χρόνο η λύση της Τράπεζας.
Διότι εγώ για να φύγω από τη δουλειά μου μόνο για να πάρω εισιτήριο από Τράπεζα, θα χάσω χρόνο που δεν μου περισσεύει (μαζί με το πηγαινέλα).
Ενώ αν βρω εκδοτήριο στο δρόμο για το σπίτι μου μετά τη δουλειά, δεν θα με πειράξει ακόμα και να περιμένω στην ουρά, γιατί αυτός είναι -υποτίθεται-ελεύθερος χρόνος που τον διαχειρίζομαι όπως θέλω.
Όσο για την έκδοση κάρτας, προφανώς δεν υπάρχει παρανομία απ' τη μεριά της Τράπεζας (τη δουλειά της κάνει). Στο μέτρο όμως που είτε θα αγοράσεις εισιτήριο με την συγκεκριμένη κάρτα, είτε δεν θα αγοράσεις καθόλου, υπάρχει πάρα πολύς κόσμος που αναγκάστηκε να βγάλει visa. Ειδικά αυτοί που δεν μπορούσαν να πάνε αυτοπροσώπως στην Τράπεζα για να πληρώσουν τα εισιτήρια με μετρητά. Αυτό λέμε. Δεν το καταγγέλω ως παρανομία από τη στιγμή που αυτή η κάρτα είναι επίσημος χορηγός, απλά στέκομαι στο αποτέλεσμα. Και το αποτέλεσμα είναι ότι πολλοί βρέθηκαν με μια επιπλέον κάρτα που αργά ή γρήγορα θα φουσκώσουν, προς μεγάλη ικανοποίηση των εκδοτριών τραπεζών. Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
apelpisiakos
Full Member
Full Member


Joined: 10 Jun 2004
Posts: 277
Location: Estadio Municipal de Mytilini - "Tarlas"

PostPosted: Tue Aug 03, 2004 12:44 pm    Post subject: Reply with quote

Πρέπει να σημειώσω οτι ΔΕΝ είναι ανάγκη να έχεις πιστωτική για να αγοράσεις εισιτήρια από το δίκτυο. Εγώ αγόρασα με τη χρεωστική Electron Visa (την κάρτα ανάληψης δηλαδή) χωρίς κανένα πρόβλημα!

Όποιος έχει κάρτα ανάληψης μετρητών οποιασδήποτε τράπεζας, που να έχει επάνω το σήμα Electron Visa μπορεί να αγοράσει εισιτηρια από το internet!!!!

Το πρόβλημα είναι ότι τώρα δεν ξέρω αν μπορώ να τα παραλάβω από την τράπεζα. Ισχύει ακόμα αυτό, η θα πρέπει τώρα να στηθώ κι εγώ στην ουρά στα εκδοτήρια?
Back to top
View user's profile Send private message
10 lepta
Junior Member
Junior Member


Joined: 09 Jul 2004
Posts: 70
Location: Agglia

PostPosted: Tue Aug 03, 2004 12:52 pm    Post subject: Reply with quote

ΑΠΕΠες τα Υ.

Μπορεί καποιος να μου πει πως θα κλεισει εισητήρια απο το εξωτερικό αν δεν έχει ΒΙΖΑ.

Τουλάχιστον τις βασικές κάρτες ( συμβατές με Μαεστρο και άλλους τραπεζικά τραστ ) θα έπρεπε να τις συμπεριλάβουν. Εγώ προσωπικα δεν έχω κλεισει ουτε ένα εισητήριο κυριως γι΄αυτό το λόγο.

Τελίκά είναι μια απο τις μεγαλύτερες αλητείες που έγιναν.

Η δικια μου δεν λειτουργει Arrow ΑΠΕΛΠΙΣΙΑΚΟΣ
Back to top
View user's profile Send private message
sq350
Full Member
Full Member


Joined: 10 Jul 2004
Posts: 315

PostPosted: Tue Aug 03, 2004 12:55 pm    Post subject: Reply with quote

Na thymisw oti i pwlisi eisitiriwn gia tous agwnes arxise idi prin apo ena xrono. Oles oi kyriakatikes efhmerides prosferan ton odigo eisitiriwn, (ena bilio olokliro ekdosis tou Athina2004) me oles tis plirofories kai entheta entypa aitisewn gia agora eisitiriwn. Ara den itan mono i trapeza kai to internet oi tropoi agoras.

Oso gia tin VISA ... e ti na kanoume afou einai xorigos , na min exei ki aytos san antallagma ta apokleistika dikaiwmata?
Back to top
View user's profile Send private message
10 lepta
Junior Member
Junior Member


Joined: 09 Jul 2004
Posts: 70
Location: Agglia

PostPosted: Tue Aug 03, 2004 1:01 pm    Post subject: Reply with quote

Η τελευταία φορά που ήμουν Ελλάδα ήταν τα Χριστούγεννα. Δεν υπήτχε περιπτωση να ξέρω ποτε και αν θα μπορώ να βρεθώ στους αγώνες. Αποτέλεσμα¨- εισητήρια θα αγοράσω στις 10 Αυγουστου για αγωνισματα που υπο αλλες συνθηκες δεν θα πηγαινα.
Back to top
View user's profile Send private message
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Tue Aug 03, 2004 1:23 pm    Post subject: Reply with quote

Παιδια μη τρελαθουμε ,δεν φταιει η Τραπεζα και η οργανωση (εκτος οτι τα γκισε στους δρομους επρεπε να βγουν λιγο πιο νορις απο την αφη και μετα) ηταν καλη μεχρι τελεια . Στη τελικη εγω οσους ηξερα που θελανε εισητηριο πηγαν και πηραν στην Τραπεζα , στο Internet .
Για τους αλλους που για να παρουν εισητηριο ηθελαν και ενα γκισε στο μπαλκονι τους χαιρομαι ιδιεταιρα που τους βλεπω στο λιοπηρι στην ουρα . Twisted Evil Twisted Evil .
Συγνωμη αμα καποιος παρεξηγηθει αλλα γιατι φιλε δεν πηρες τα εισητηρια πριν 2-3 μηνες και πρεπει να παρεις τη τελευταια μερα ?? φυσικα υπαρχουν και οι εξερεσεις ανθρωπων που δεν μπορουσαν να προγραμματισουν αλλα ειναι η μειοψηφια .
Η πλειοψηφια αυτων που τρεχουν τωρα ειναι κλασσικοι Ελληναρες που ειδαν τα Σταδια τελειομενα και τους ηρθε η κ...... να παρουν εισητηριο και μαλιστα στα καλα αγωνισματα που ειναι sold out .
Και μετα παραπονιουνται.

Ακομα πιστευω οτι πολλη κακο καναν στις πωλησεις οι κακοβουλοι Ελληνες που βγαλαν τις Ατακες

''Τα εισητηρια ειναι ακρηβα'' και αναγκασαν την οργανωτικη θα βγαλοι τα σποτακια για τα 10 ευρω που ουσιαστικα λεει .
<<Παρε κοσμε τσαμπα πραγμα>>
Μηπως θα ηταν καλλητερο να ειχε ελαχιστη τιμη 30ευρω το κομματι γιατι απο την εμπειρια που εχω στις πωλησεις ο Ελληνες αγοραζει μονο αμα βρει κατι ακρηβο (ενω οταν το ιδιο προιον ειναι φθηνο ουτε να το αγγιξει)

Οσο για την ΑΘΗΝΑ 2004 VISA εμενε με διευκολεινε γιατι αγορασα εισητηρια 1100 ευρω σε 5 ατοκες που με τιποτα δεν θα μπορουσα να τα αγορασα σε μια δοση και με τιποτα cash .Οσο για το Internet εγω πηστευω οτι πολλοι Ελληνες αγορασαν εισητηριο μονο και μονο h κυριως επειδη υπηρχε η δυνατοτητα του Internet (εγω υπολογιζω 5%-10% τουλαχιστον) , οι υπολοιποι που δια λογους τεχνικους η λογους φοβου δεν αγοραζουν εισητηριο μεσω internet (γυρω στο 40%-50% ) αγορασαν εισητηριο απο την ALPHA που λιγο η πολλη ολοι μας εχουμε περασει το τελευταιο χρονο.


Last edited by OMF on Tue Aug 03, 2004 1:34 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
10 lepta
Junior Member
Junior Member


Joined: 09 Jul 2004
Posts: 70
Location: Agglia

PostPosted: Tue Aug 03, 2004 1:29 pm    Post subject: Reply with quote

Ξαναρωταω. Πως ενας ξενος μπορει να αγορασει εισητητρια αν δεν εχει ΒΙΖΑ. Δεν εχουν λοι αυτο το πρνομιο και ισως ειναι επιλογη του καθενος να μην κατεχει πιστωτικη.

Στην ιδια κατηγορια βρισκονται και αρκετοι Ελληνες του εξωτερικου.
Back to top
View user's profile Send private message
Argyris
Senior Member
Senior Member


Joined: 21 Apr 2004
Posts: 670
Location: ΑΘΗΝΑ

PostPosted: Tue Aug 03, 2004 1:35 pm    Post subject: Reply with quote

Pantws an thelete na breite fthna eishthria kai eiste ligo ripsokidynos....

tote koitaxte ston plhsthriasmo tou ebay!!!
Exei eishthria gia sxedon ola ta a8lhmata kai se times pou mporei na einai poly kales!

http://search.ebay.de/Athen-2004_Tickets_W0QQcatrefZC12QQsacategoryZ8529[/b]
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Tue Aug 03, 2004 1:36 pm    Post subject: Reply with quote

Μπορει να βγαλει προπληρωμενη καρτα αντιστοιχης αξιας με τα εισητηρια.
Τι πιο απλο???
Back to top
View user's profile Send private message
zigzag
Junior Member
Junior Member


Joined: 18 Jul 2004
Posts: 77

PostPosted: Tue Aug 03, 2004 2:10 pm    Post subject: Reply with quote

Very Happy Very Happy Επειδή και εγώ είμαι της τελευταίας στιγμής έχω μια ερώτηση. Αν πάω στην Αlpha πια είναι η διαδικασία? Τα πληρώνεις και τα παραλαμβάνεις σε μερικές μέρες? Στα στέλνουν στο σπίτι?
Back to top
View user's profile Send private message
saturn
Junior Member
Junior Member


Joined: 06 Jul 2004
Posts: 90

PostPosted: Tue Aug 03, 2004 3:10 pm    Post subject: Reply with quote

http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=555066&lngDtrID=244


Μάχη για την καρέκλα
Ρεκόρ στις διαπιστεύσεις επισήμων για τις τελετές των Ολυμπιακών Αγώνων


Στις 780 έχουν φτάσει οι διαπιστεύσεις των επισήμων για τις τελετές έναρξης και λήξης των Ολυμπιακών Αγώνων, όταν στο Σίδνεϊ δεν έφτασαν ούτε τις 100.

Όπως ορίζει το πρωτόκολλο της Διεθνούς Ολυμπιακής Επιτροπής, τις ανώτερες διαπιστεύσεις φέρουν ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας, ο πρωθυπουργός, ο πρόεδρος της ΔΟΕ, της Οργανωτικής Επιτροπής, της Ελληνικής Ολυμπιακής Επιτροπής, η δήμαρχος της πόλης, ενώ την ίδια διαπίστευση έλαβε και η αναπληρωτής υπουργός Πολιτισμού Φάνη Πάλλη-Πετραλιά.

Σύμφωνα με δημοσίευμα των Νέων, την ίδια διαπίστευση θα λάβουν τελικώς όλοι οι βουλευτές και ευρωβουλευτές, αλλά και οι Ολυμπιονίκες.

Ωστόσο, νέα μάχη αναμένεται να δοθεί τις επόμενες ημέρες για να εξασφαλιστεί η είσοδος στις «κλειστές» εκδηλώσεις, με καλεσμένους την αφρόκρεμα της πολιτικής και Ολυμπιακής ηγεσίας, οι οποίες έχουν προγραμματιστεί παράλληλα με το αθλητικό Ολυμπιακό πρόγραμμα.

Μεταξύ αυτών είναι και η δεξίωση του Τζορτζ Μπους, του πρεσβύτερου, με καλεσμένους Ευρωπαίους ηγέτες, εκδήλωση που κανείς δεν θα ήθελε να χάσει.

Στις «πρωτοκλασάτες» εκδηλώσεις είναι και η τελετή στις 12 Αυγούστου στην Ακρόπολη, οπότε η Ολυμπιονίκης Νίκη Μπακογιάννη θα ανάψει τη Φλόγα στον Ιερό Βράχο, αλλά και η δεξίωση στις 9 Αυγούστου στο Μέγαρο Μουσικής.
Back to top
View user's profile Send private message
g3orge
Full Member
Full Member


Joined: 29 Mar 2004
Posts: 333
Location: Middlesbrough

PostPosted: Tue Aug 03, 2004 3:41 pm    Post subject: Reply with quote

Την ικανοποίησή της για την πορεία διάθεσης των εισιτηρίων των Ολυμπιακών Αγώνων εξέφρασε η Οργανωτική Επιτροπή του «Αθήνα 2004».

Όπως επισήμανε σήμερα ο Διευθυντής Επικοινωνίας του «Αθήνα 2004», Μιχάλης Ζαχαράτος, κατά τη διάρκεια του πρώτου ολυμπιακού briefing, που θα γίνεται καθημερινά στο Κέντρο Τύπου και θα μεταφράζεται σε πέντε διαφορετικές γλώσσες, ήδη έχει πωληθεί το 87% των εισιτηρίων για τα ημιτελικά και τελικά αγωνίσματα, ενώ από τα συνολικά 5.2 εκατ. εισιτήρια έχουν "φύγει" τα 2,2 εκατ.

http://www.mpa.gr/article.html?doc_id=469635
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
crs
Senior Member
Senior Member


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 439
Location: A θ ή ν α

PostPosted: Tue Aug 03, 2004 3:47 pm    Post subject: Reply with quote

zigzag wrote:
Very Happy Very Happy Επειδή και εγώ είμαι της τελευταίας στιγμής έχω μια ερώτηση. Αν πάω στην Αlpha πια είναι η διαδικασία? Τα πληρώνεις και τα παραλαμβάνεις σε μερικές μέρες? Στα στέλνουν στο σπίτι?


Καταρχήν πρέπει να πας σε ένα από τα 140 υποκαταστήματα της τράπεζας. Τα ταμεία που γίνεται πώληση εισιτηρίων θα τα αναγνωρίσεις από το ειδικό σήμα στο γκισέ.
Τα εισιτήρια που θα ζητήσεις, αφού πληρώσεις με μετρητά, θα τα παραλάβεις την ίδια στιγμή.
Back to top
View user's profile Send private message
epsilon
New Member
New Member


Joined: 02 Aug 2004
Posts: 36

PostPosted: Tue Aug 03, 2004 4:12 pm    Post subject: Reply with quote

Καλά ρε παιδιά τι γίνεται; Μόλις τώρα έλεγξα τη σελίδα με τα εισιτήρια και υπάρχουν διαθέσιμα εισιτήρια μόνο των 750 για την τελετή έναρξης, ενώ χθες δεν υπήρχε τίποτα παρά μόνο των 950. Τώρα τα 950 κάναν φτερά και υπάρχουν των 750.
Περίεργα πράγματα, το ticketmaster έχει τρελαθέι ή μας δουλεύει η Αθήνα 2004 ή εμείς οι Έλληνες είμαστε τρελοί!!!

Ξέρεις κανείς τι συμβαίνει;
Back to top
View user's profile Send private message
Argyris
Senior Member
Senior Member


Joined: 21 Apr 2004
Posts: 670
Location: ΑΘΗΝΑ

PostPosted: Tue Aug 03, 2004 4:14 pm    Post subject: Reply with quote

Kala re paidia, se adeia stadia kai gymansthria 8a ginoun oi agwnes Question Evil or Very Mad Question Crying or Very sad

Mono 2,2 ek. apo 5,2 ek. eishthria? Confused

To mono pou exw na pw einai.... Olh h antiellhnikh propaganda oloklhrhs ths ghs apefere karpous!!! Kai ti karpous!!!!
Alla kanenas den bgainei exw na pei oti gia auto ftaiei to oti mas lene tritokosmikh xwra, epikyndinh, stoxos tromokratwn, bromikh, asxhmh ktl.
Ola auta emeis prepei na ta trwme sthn mourh!!!

Otan omws klaiei mia katina epeidh enas odhgos ths pathse thn gata, kathgoroume tous pantes!! Otan omws mas 8ygoun e8nika symferonta krybomaste sta kaboukia mas!!

Emeis 8a mporoume mono na tous apodykneioume to anti8eto, otan omws einai ola pia arga!!! Crying or Very sad Sad Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Nikos C.
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 23 Jun 2004
Posts: 1041

PostPosted: Tue Aug 03, 2004 4:24 pm    Post subject: Reply with quote

H VISA είναι από τις πιο καθιερωμένες κάρτες, αν όχι η πιο καθιερωμένη. Ελάχιστοι ξένοι δεν έχουν visa και κανείς δεν θα παραπονεθεί. Η εταιρεία το κάνει αυτό σε όλους τους ολυμπιακούς.

Στην πρώτη λαλακία να ζητάμε από ανθρώπους που φοβούνται να δώσουν την κάρτα τους στο ίντερνετ, ξαναπροσθέτω την λαλακία να τους ζητάς να πάνε στην τράπεζα όταν μπορείς να την στείλεις στο ταχυδρομίο -ειδικά όταν τα πουλάς ένα χρόνο πριν. Και πες καλά ο κόσμος φοβάται και το ταχυδρομείο, βάλτο σαν επιλογή.

Τώρα επίσης για τα εκδοτήρια ακούω ότι ο κόσμος φοβάται την ζέστη και ποιος επαγγελματίας με δουλειά θα πάει να κάτσει δυο ώρες για εισιτήρια;
Back to top
View user's profile Send private message
exitmusician
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 2456
Location: Athina, Hellas

PostPosted: Tue Aug 03, 2004 4:26 pm    Post subject: Reply with quote

Argyris ηρέμησε και θα δεις ότι όλα θα πάνε καλά Very Happy

Αν μπορώ να σε καλμάρω κάπως, θα σου αναφέρω ότι α) μόνο χτες πουλήθηκαν 30.000 εισιτήρια (ενώ την προηγούμενη εβδομάδα περίπου 15.000 την ημέρα και τον Ιούνιο 4.000 την ημέρα) και β) κατά τις 8 το απόγευμα που πέρασα από το ticket stand στην Πλατεία Κοραή στο κέντρο της Αθήνας υπήρχε ουρά περίπου 60 ατόμων.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
sq350
Full Member
Full Member


Joined: 10 Jul 2004
Posts: 315

PostPosted: Tue Aug 03, 2004 4:45 pm    Post subject: Reply with quote

kai kati akoma : to stoxo "gemata" stadia" kamia diorganwtria poli den to petyxe. An thymitheite proigoumenes diorganwseis, i an tis exete grammenes se video akoma kalytera tha deite p.x. podosfairikous agwnes (proimitelikous) me misoadeia stadia.
Back to top
View user's profile Send private message
Olympiakaras
New Member
New Member


Joined: 20 Jun 2004
Posts: 65

PostPosted: Tue Aug 03, 2004 5:56 pm    Post subject: Olympiakaras Reply with quote

Σε ολους τους φιλους του Forum

Μου εχουν περισσεψει 2 εισιτηρια Βολλευ για τα παιχνιδια ΕΛΛΑΣ - ΣΕΡΒΙΑ και USA - ΒΡΑΖΙΛΙΑ με ημερομηνια 23/8 και ωρα 7.30
Οποιος τα θελει ας με παρη τηλεφωνο 2109348822 (Γιαννης)
Κοστιζουν 10 Ευρω το καθενα. Μην φοβαστε δεν ειναι μαυρη αγορα....
Back to top
View user's profile Send private message
Giannis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 29 Mar 2004
Posts: 1682
Location: Ελβετία

PostPosted: Tue Aug 03, 2004 6:19 pm    Post subject: Reply with quote

Quote:
Πάντως, χθες, εντός 5 δευτερολέπτων πωλήθηκαν τα 49 εισιτήρια της τελετής έναρξης, ονομαστικής αξίας 100 ευρώ, που διατέθηκαν από τα 118 σημεία πώλησης εισιτηρίων των Oλυμπιακών Aγώνων...


μάλιστα...από το έθνος. Δηλαδή 118 κιόσκια πούλησαν 49 εισιτήρια...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
exitmusician
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 2456
Location: Athina, Hellas

PostPosted: Tue Aug 03, 2004 6:21 pm    Post subject: Reply with quote

Από το in.gr, τα πιο πρόσφατα στοιχεία για την κίνηση των εισιτηρίων

"Συνολικά 38.000 εισιτήρια για τους Αγώνες αγοράστηκαν τη Δευτέρα, ο μεγαλύτερος αριθμός που έχει καταγράψει σε μία ημέρα η Αθήνα 2004. Από τα 5,2 εκατομμύρια εισιτήρια, τα 2,2 εκατομμύρια έχουν ήδη πωληθεί, ενώ για τις τελετές έναρξης και λήξης οι θέσεις έχουν πλέον εξαντληθεί.

«Τη Δευτέρα πουλήθηκαν συνολικά 38.000 εισιτήρια, που είναι νέο ρεκόρ διάθεσης, μέσα σε μια ημέρα. Σημειώστε ότι κατά τον Ιούνιο και τον Ιούλιο έφευγαν, κατά μέσο όρο, 4000 εισιτήρια ημερησίως» ανακοίνωσε την Τρίτηω ο γενικός διευθυντής Επικοινωνίας της Αθήνα 2004», Μιχάλης Ζαχαράτος, κατά την πρώτη ενημέρωση των διαπιστευμένων δημοσιογράφων στο Βασικό Κέντρο Τύπου.

»Στόχος μας πριν από ενάμισι χρόνο, που ξεκίνησαν οι πωλήσεις, ήταν να φτάσουμε να διαθέσουμε 3,4 εκατομμύρια εισιτήρια. Αυτή τη στιγμή έχουν διατεθεί συνολικά 2.500.273 εισιτήρια. Το 55% από αυτά έχει διατεθεί μέσω της Alpha Bank, το 21% από τα σημεία πώλησης της Οργανωτικής Επιτροπής και το 24% από την επίσημη ιστοσελίδα μας. Αξίζει να σημειωθεί ότι το 87% των εισιτηρίων, των ημιτελικών και των τελικών όλων των αθλημάτων, καθώς και των τελετών έναρξης και λήξης έχει εξαντληθεί» συνέχισε"

http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=555456&lngDtrID=244

Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Olympiakaras
New Member
New Member


Joined: 20 Jun 2004
Posts: 65

PostPosted: Tue Aug 03, 2004 6:48 pm    Post subject: Olympiakaras Reply with quote

ΕΠΛΗΚΤΙΚΟ

Μετα το Χόκέυ και το Μπειζμπωλ τριτο χειροτερο σε πωλησεις ειναι ΤΟ ΒΟΛΛΕΥ
Back to top
View user's profile Send private message
Dimiskour
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 02 Jun 2004
Posts: 1189
Location: Αθήνα

PostPosted: Tue Aug 03, 2004 7:44 pm    Post subject: Reply with quote

Antifatika pragmata leei to arthro...telika 2,2 ek or 2,5 ek ehoun poulithei? Mallon to deftero
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
projected
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1172
Location: Rome-Athens

PostPosted: Tue Aug 03, 2004 8:17 pm    Post subject: Reply with quote

2,5ek eimaste sto 48% me stoxo to 75% ( 3,9ek )

duskola ta blepw..... mas blepw gia 3 - 3,3ek (dhladh gia 60-65% )
Back to top
View user's profile Send private message
Nikos C.
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 23 Jun 2004
Posts: 1041

PostPosted: Tue Aug 03, 2004 8:22 pm    Post subject: Reply with quote

Και επειδή τα εισιτήρια των τελικών έχουν πωληθεί δύο πράγματα συμβαίνουν.

Τα στάδια θα είναι μισοάδεια στην αρχή της οργάνωσης γεμίζοντας σταδιακά, το οποίο θα προκαλέσει τον γνωστό κύκλο "οι άδειοι Ολυμπιακοί αγώνες που γέμισαν στο τέλος".

Και για να τα γεμίσουμε, πρέπει να κάνουμε τα πάντα τις επόμενες 12 μέρες.

38.000 την ημέρα δεν είναι αρκετά αν και θα αρχίσω να ανησυχώ όταν η αύξηση του ρυθμού φτάσει σε μια οροφή. Όσο αυξάνεται, τόσο υπάρχει ελπίδα.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Ολυμπιακοί Αγώνες All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 24, 25, 26  Next
Page 11 of 26

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Web hosting by isol.gr